Jedną z naszych podstawowych działalności jest projektowanie, jest to zarówno projektowanie elementów procesów i całości linii technologicznych jak i również projektowanie nietypowych konstrukcji maszyn i urządzeń.


Projektowanie jest  przede wszystkim  odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Tak m.in. stworzyliśmy palnik na pellet z rotacyjną komorą spalania. Prace badawcze rozpoczęły się w 2010r. W wyniku przeprowadzanych badań samodzielnie opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy  i wykonaliśmy palnik. Standardowe palniki dostępne wtedy na rynku należało czyścić nawet 2 razy w tygodniu , w naszym dzięki zastosowaniu innowacyjnego mechanizmu czyszczenia – obrotową komorę paleniskową oraz nadmuchową, palnika nie trzeba  w ogóle czyścić. Komora paleniskowa obracając się oczyszcza się z popiołów i żużli, dzięki temu palnik cały czas pracuje efektywnie.


Projektując nietypowe maszyny, czy urządzenia, jak i całość linii technologicznych,  zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają nam na proponowanie coraz lepszych rozwiązań. Dzięki temu nasi klienci mogą być coraz bardziej  konkurencyjni na rynku, a  rozwiązanie  w postaci gotowego urządzenia daje im poczucie, że maszyny są „szyte  na miarę”. Pozwala  to również na pełne wykorzystanie  urządzeń i  może przyczynić się do obniżenia kosztów produkcji, zmniejszania strat, itd

 

Kipi logo-240x113 pikseli

 4m.Nowy Palnik KIPI 2 HIGHRES 02432-przezroczyste-MALY

 

Palniki na pellet i agro-pellet

więcej...

Skontaktuj się z nami !

Biuro:
ul. Obornicka 71, 
62-002 Suchy Las

Tel.: 606 936 692,
       61 811 70 37
E-mail: biuro@bti-gumkowski.pl

BIURO TECHNICZNO INŻYNIERSKIE
Jan Gumkowski

ul. Rymarkiewicza 1
60-681 Poznań
NIP 778-100-48-11

zakład:
ul. Obornicka 71
62-002 Suchy Las